Tel: +372 6 442 838

Meie uudised

Loitsukeller

Järjekordne WordPressi veebileht

 • Tartu Loitsukeller Küüni 2 lahtiolekuajad

 • OSHO Zen taro eesti keeles!

  Meil on rõõm teatada, et lõpuks on valmis saanud eestikeelsed Osho Zen Taro kaardid!

  Kaartide esitlus leiab aset Tallinna Loitsukelleris reedel 16. novembril 2018 algusega kell 16.00.

  Kohale on lubanud tulla ja oma teemakohaseid kogemusi jagada Ravi Ramlov (Eesti) ja WhiteDove (Inglismaa). Esimestele huvilistele on nõustamine prii. Olete oodatud!

 • Oleme suletud 20.08

  Oleme suletud vabariigi taasiseseisvumispäeval 20.08.

  Head tähistamist!

 • Uhked uued ehted

  Augustikuu on Loitsu perele olnud alati eriline, kuna siis tähistame me oma sünnipäeva. Oleme uhked, et juba 21 aastat oleme andnud teile põhjust käia meil külas.

  Sellel augustil kutsume teid uudistama uusi imeilusaid ja uhkeid kuldehteid. Ja rohkemgi - kõiki ehteid ning nende tulevasi omanikke kaunistavad naiste parimad sõbrad ehk teemantid!

  Tahaksime pakkuda oma kallitele klientidele ajatut klassikat. Sõrmused, kõrvarõngad ning ripatsid on tehtud 585' kollasest või valgest kullast ning on vormilt pigem klassikalised. Leidub nii õrnu lille kujuga ning ühe teemantiga sõrmuseid, kui ka väga uhkeid üle kümne teemantiga sõrmuseid, mis toetavad julget isiksust.

  Loitsukelleri ehete kollektsiooni krooniks on peaaegu et kuninglik sõrmus - safiir teemantitega. See on nii sarnane printsess Diana kihlasõrmusele!

  Iga ehtega tuleb kaasa sertifikaat, kus on kirjas kõik kivi parameetrid.

  Kogu kollektsiooniga saate tutvuda siin: https://www.loitsukeller.ee/pood/kuld

  Tulge uudistama!

 • Kuidas juukseid värvides mitte pead kaotada?

  Hennat tuntakse ennekõike vasekarva värvainena, mis pärineb taimelt ladinakeelse nimetusega Lawsonia inermis. Kõige levinum on henna kasutamine juuksehoolduses. Segades hennat teiste taimsete toonijate, näiteks basmaga, võib saada erinevaid värvitoone maasikablondist süsimustani.

  Basma on värvi-indigopõõsa (Indigofera tinctoria) osaliselt fermenteeritud, kuivatatud ja pulbriks jahvatatud lehtedest saab sinist värvi, mis hennaga segatuna annab pruunikaid toone. Kui indigopasta kanda juustele kohe vahetult pärast hennaga värvimist, saab tulemuseks süsimustad juuksed. Eestis tuntakse indigot rohkem basma nime all. Kui hennapasta tahab oksüdeerumiseks aega, siis indigo tuleks kokku segada puhta veega vahetult enne juustele kandmist.

  Henna mõju juustele:
  - Muudab ka raskesti kontrollitavad juuksed siledaks ja siidiseks
  - Tugevdab hapraid juukseid
  - Vähendab juuste otste lõhenemist
  - Lisab juustele volüümi ja vetruvust
  - Paneb juuksed kaunilt läikima
  - Kiirendab juuste kasvu

  Henna vs püsivärv
  Teeme selgeks olulise erinevuse. Sünteetilised juuksevärvid ja vedelikud uhuvad juustest omapigmendi välja ja värvivad, pleegitavad või töötlevad juukseid seespidiselt. Henna seevastu katab juuksekarva välispidiselt. Seega, kui töötled juukseid esmalt sünteetiliselt ja katad seejärel hennaga, on tulemus enam-vähem ennustatav. Henna toonib ühtlaselt kogu pead, ehk siis heledamad salgud jäävad hennaga kattes ülejäänud juustest heledamad. Kui aga töötled juukseid esmalt hennaga, kandub värvipigment juuste pinnale. Kui nüüd selliseid juukseid sünteetiliselt edasi töödelda, kerkivad juuksesoomused üles, henna pressitakse juuksekarva sisse ning samal ajal töödeldakse ka keemiliselt, mis annab tulemuseks ootamatu ja tõenäoliselt ka soovimatu juuksevärvi. Kui sa tingimata pead mõlemaid variante kasutama, siis töötle juuksed esmalt sünteetiliselt ja alles seejärel hennaga.
  Hennat kasutama hakates tasub meeles pidada, et henna on püsivärv ja seda ei ole võimalik juustest välja saada. Kui soovid henna kasutamist lõpetada, tuleb hennaga värvitud osa välja kasvatada. Kui kaalud henna kasutamist juuksehooldusvahendina, ära unustage, et ka n.ö. neutraalse henna nime all müüdavad tooted sisaldavad ikkagi värvipigmenti ning muudavad sinu juuste värvi.

  Miks hennat ostetakse meilt? Meil on suurim värvivalik, meie hennad, nii pulbri kui pasta kujul, on alati hea hinnaga. Herbal Time on parabeenivaba sari, mida sellise hinnaklassi juures tavaliselt ei leidu. Tutvu valikuga

 • Loitsukelleri massöörid ja terapeudid

  kaja_test1

  Kaja P. Massov

  Tiibeti meditsiini terapeut

  Lisaks eritüübilistele massaažidele vastavalt vajadusele ka mitmed teraapiad: kivid, kupud, Yukchö e. koputusteraapia, energiate tasakaalustamine.

  Info ja broneerimine: 51962266

  Hind €30 (1h), €40 (1,5h), pikema seansi hind kokkuleppel

  valli_test1

  Valli Pärn

  Massöör

  Lõõgastav ja tasakaalustav laavakivi massaaž.

  Info ja broneerimine: joogavalgus@gmail.com

  Hind €40 (2h) või annetus

  katre_test2

  Katre Scott-Hopkins

  Tervendaja, massaažiterapeut

  • Organismi energeetiline tasakaalustamine kristallteraapia aktiivsete võtetega
  • Jalatalla refleksoteraapia
  • India peamassaaž
  • Pinguldav näomassaaž
  • Tselluliidimassaaž
  • Vestlusteraapia
  • Hiina punktmassaaž lemmikloomale (kass või koer). Seansside asukoht kliendi kodus või kokkuleppel.

  Info ja broneerimine: https://terratherapies.com või telefonil 56354071

  Esmane teraapiaseanss (1,5-2h): €45 (sisaldab anamneesi). Korduv (1,5h) €40 või annetus

  Massaažid ja teraapiad

  Laavakivi massaaž on sügavalt lõõgastava ja tasakaalustava toimega. Seanss kestab 2h ja selle käigus kasutatakse klassikalise massaaži võtteid kombinatsioonis kuumade laavakivide ja roosi-sidrunheina õliga. Aitab parandada ainevahetust, aktiveerib immuunsüsteemi ning soodustab lõõgastunud meeleseisundi teket. Peale massaaži on soovitav puhata ja olla veidi omaette.

  Kristallteraapia on näidustatud nii energeetiliseks profülaktikaks kui ka korduma jäänud füüsiliste ja emotsionaalsete kaebuste korral. Seanss ehitatakse üles patsiendi hetkevajadustest lähtudes ja sisaldab erinevaid energeetilise tasakaalustamise võtteid, vestlust ja vajadusel visualiseerimist, tarot-konsultatsiooni jm.

  Jalatalla refleksoteraapia käigus mõjutatakse jalalabade kaudu kogu keha. Sobib ka neile, kes vajavad füüsilist massaaži, kuid erinevatel põhjustel täiskeha massaaži ei soovi.

  India peamassaaž parandab pea ja õlavöötme vere- ja lümfiringlust, eemaldab jääkaineid, tuleb toime pingepeavalu ja kuhjunud stressiga. Restart poole tunniga.

  Pinguldav näomassaaž on lümfimassaaži võtetele üles ehitatud näolihaste loomulik toniseerimine. Kasutame massaažiks Korsika saarelt enda korjatud Helicrysum italicum (Immortelle) seerumit või kliendi poolt kaasa võetud toodet. Kestvus 30 või 45 minutit. Hind €35/45.

   

 • Rhino Horn allahindlus

  Mei on rõõm teatada, et novembris on Loitsukelleris Rhino Horn ninaloputuskannudele sooduskampaania! Neid saab osta Tallinna ning Tartu poodides. Toredat ostlemist!

  Teie Loitsukeller

 • "Keldrist pööningule" - festival 20. juubeli puhul

  Olete oodatud Loitsukelleri 20.aastapäeva festivalile „Keldrist pööningule“ 16.septembril 2017 Kullo Lastegaleriis Kuninga 6

  12.00 PÄEVA SISSEJUHATUS Riina Klemet

  12.05 Joogaõpetaja ja tervisenõustaja Holger Oidjärv

  12.30 Taro’ nõustaja, šamaan Tiit Teras

  SUUPISTELAUD

  13.00 Didgeridoo - Austraalia pärismaalaste pill- meister Kill Kaare

  13.30 Hopi kõrvaküünalde ekspert Milvi Kuivkaev

  14.00 Feng Shui konsultant Janno Seeder

  14.30 Otse Indiast - Lovy

  SUUPISTELAUD

  15.00 Fütoterapeut Tiiu Väinsaar

  15.30 Ruunimeistrid Margit ja Heidi Tuhala Nõiavallast

  16.00 Rändlaulik Indrek

  16.30 Arhailiste traditsioonide Keskuse perenaine Terje Parts

  17.00 August Aarma, Johan Tilk

  17.30 Väeloodustoodete tootja ja arendaja EcoshLife esindaja Agnes Laine

  18.00 PÄEVA KOKKUVÕTE Riina Klemet

  Sissepääs tasuta!

 • 20.aasta sünnipäeva soodustus

  7-9.septembril on Loitsukelleri 20-sünnipäeva puhul püsiklientidele soodustus 30%, raamatud 15%.

  Kõikide vahel, kes soovivad meiega jagada mõtteid teemal “Mida Loitsukeller mulle tähendab”, loosime välja 5 erinevat auhinda. Mõtted palume saata aadressile epood@loitsukeller.ee hiljemalt 17.septembriks.

  On möödunud 20 põnevat aastat, kuhu on jäänud kõike – rõõmu ja muret aga eelkõige tahet luua ning arendada. Soovime tänada teid kõiki, kes te olete leidnud ühel või teisel moel tee meieni mõlemal pool letti.
  Meie armsad töötajad, keda on 20-ne aasta jooksul märkimisväärne arv – kõik te olete jätnud jälje ning just tänu teile oleme me täna need, kes me oleme.
  Meie armsad kliendid – ikka ja jälle oskate meid meeldivalt üllatada oma heatahtlikke soovide ning ideedega.

  Meie südamest tulevad tänud Teile!
  Tiina ja Riina

 • 20.08.17 oleme kinni!

  Loitsukeller tähistab eesti vabariigi taasiseseisvumispäeva.
  Soovime ilusat päeva!

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 29

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3