Tel: +372 6 442 838

Meie uudised

Loitsukelleri jõulumäng

Loitsukelleri jõulumängus 30%-lise soodustusega ostukorvi võitsid:
Heli Sõro, Stiina Keskküla, pilleriinsaaremets(insta), angele14ljb(insta), kertvaljaots(insta), sigridliebenau(insta), Ülle Mikk, Egle Klampe, liinalaanemaa(insta), Eva Vipper, Kristi Lätti, karenvhok(insta)
Jõulumängu peavõidu - Loitsukelleri 100-eurose kinkekaardi või võimaluse valida pea poole kallimate suurte roheliste fuksiitide seast oma lemmiku võitis Ester Ledis!
Loitsukelleri poolt palju õnne jõulumängu võitjatele ning rahulikku jõuluaega kõigile!
***

Vauuuu... Loitsukelleri jõulumäng on kohal!!!

Jõulukingituse võidab Loitsukelleri Facebookis või Instagrammis jõulumängu fotot vahva emotikoniga meeldivaks märkijate, positiivsete jõulusoovide kirjutanute ning Instagrammis jälgijaks hakanute
seast loosi teel selgunud Õnneseenest Päkapikk.
Päev enne jõululaupäeva, 23.detsembril selguva jõulumängu võitja peaauhinnaks on Loitsukelleri 100-eurone kinkekaart või võimalus valida pea poole kallimate suurte roheliste fuksiitide seast oma lemmik.
Põnevat jõulusoojust kuni mängu lõpuni hoiab sees igapäevaselt selguv 30%-lise soodustusega ostukorvi võitja. Esimene 30%-lise soodustusega ostukorvi võitja selgub juba mõne tunni pärast täna õhtul!
Hmmm... mis on selle kivi mõju? ... Ürgne jõulupuu värvi Fuksiit, mis praksuvate puudega kaminatule ees kuuma glögi käes hoides mõnusas talve mõtiskluses meenutab maailma suurimaid -
lumiste tippudega hiidusid- Annapurnat või Mount Everesti, luues mõnusa muinasjutulise jõulutunde - ning kindlasti ei jää selliste kivide kõrval sündimata ka jõuluime.
Võitja saab jõulumängu kingituse kätte Loitsukelleri poodidest Tallinnast, Tartust või posti teel postikuludeta.
Loitsukelleri 100-eurone kinkekaart on ajatu ning selle saab lunastada Loitsukelleri poodides dokumendi alusel või meiega täpsustades e-poes.
Loitsukellerist saate jõulukingi valida poolvääriskivide poolelt käevõrudest, ripatsitest, amulettidest hõbeeheteni ning väetoidu poolelt vitamiinidest, toidulisanditest kuni eestis valmistatud marmelaadideni.

Ilusat talvist kingituste kuud!

Loitsukeller

https://www.instagram.com/loitsukeller/

Leave a Reply