Tel: +372 6 442 838

Meist

Meist

Loitsukeller on vanim tegutsev esoteerika, ehete ning loodustoodete
pood Eestis.

Alustasime 1997.aasta augustikuu viimasel päeval eesti filosoofi, esoteeriliste raamatute autori ning tervendaja Gunnar Aarma tunnustusel tema majas Tallinnas.

Pakume hoole, armastuse ja ülima täpsusega valitud poolvääriskive ning mineraale Ameerikast, Austraaliast, Aasiast jm, toomaks seda looduse ilusat ning rahustavat maailma mugavamalt Teieni. Mineraalide valik Loitsukelleri müügisalongides on aastatega harmooniliselt laienenud, milliste seast lõpliku valiku teete Teie ning alati on abiks Loitsukelleri kogemustega inimesed. Mineraalide ning poolvääriskivide iga viimane kui gramm on valitud mõeldes Teile.

Kullast, hõbedast ning poolvääriskividest ehted, eneseabiraamatud, väetoidud ning ennustusvahendid on leidnud kindla koha meie klientide südametes.

Loitsukelleris on toimunud Gunnar Aarma, Luule Viilma, Mai-Agate Väljataga, Mall Värva jt. autorite raamatuesitlused ning erinevad teemaõhtud astroloogiast õieteraapiani.

2012. aastal avasime kauaoodatult Loitsukelleri Tartus Küüni tänaval. Tartlased on meid väga hästi vastu võtnud. Aitäh!

Meie tegevust on tugevalt innustanud Loitsukelleri külalisteraamatusse tehtud kliendi kanne "TAHAKS SIIN POES ELADA, HEAD PÄEVA!"

Soovime ilusaid hetki meie poodides!