Tel: +372 6 442 838

Meie uudised

Loitsukeller

Järjekordne WordPressi veebileht

 • "Keldrist pööningule" - festival 20. juubeli puhul

  Olete oodatud Loitsukelleri 20.aastapäeva festivalile „Keldrist pööningule“ 16.septembril 2017 Kullo Lastegaleriis Kuninga 6

  12.00 PÄEVA SISSEJUHATUS Riina Klemet

  12.05 Joogaõpetaja ja tervisenõustaja Holger Oidjärv

  12.30 Taro’ nõustaja, šamaan Tiit Teras

  SUUPISTELAUD

  13.00 Didgeridoo - Austraalia pärismaalaste pill- meister Kill Kaare

  13.30 Hopi kõrvaküünalde ekspert Milvi Kuivkaev

  14.00 Feng Shui konsultant Janno Seeder

  14.30 Otse Indiast - Lovy

  SUUPISTELAUD

  15.00 Fütoterapeut Tiiu Väinsaar

  15.30 Ruunimeistrid Margit ja Heidi Tuhala Nõiavallast

  16.00 Rändlaulik Indrek

  16.30 Arhailiste traditsioonide Keskuse perenaine Terje Parts

  17.00 August Aarma, Johan Tilk

  17.30 Väeloodustoodete tootja ja arendaja EcoshLife esindaja Agnes Laine

  18.00 PÄEVA KOKKUVÕTE Riina Klemet

  Sissepääs tasuta!

 • 20.aasta sünnipäeva soodustus

  7-9.septembril on Loitsukelleri 20-sünnipäeva puhul püsiklientidele soodustus 30%, raamatud 15%.

  Kõikide vahel, kes soovivad meiega jagada mõtteid teemal “Mida Loitsukeller mulle tähendab”, loosime välja 5 erinevat auhinda. Mõtted palume saata aadressile epood@loitsukeller.ee hiljemalt 17.septembriks.

  On möödunud 20 põnevat aastat, kuhu on jäänud kõike – rõõmu ja muret aga eelkõige tahet luua ning arendada. Soovime tänada teid kõiki, kes te olete leidnud ühel või teisel moel tee meieni mõlemal pool letti.
  Meie armsad töötajad, keda on 20-ne aasta jooksul märkimisväärne arv – kõik te olete jätnud jälje ning just tänu teile oleme me täna need, kes me oleme.
  Meie armsad kliendid – ikka ja jälle oskate meid meeldivalt üllatada oma heatahtlikke soovide ning ideedega.

  Meie südamest tulevad tänud Teile!
  Tiina ja Riina

 • 20.08.17 oleme kinni!

  Loitsukeller tähistab eesti vabariigi taasiseseisvumispäeva.
  Soovime ilusat päeva!

 • Prantsuse parfüümõlid Loitsukelleris

  Loitsukelleris on sellel suvel täienenud parfüümõlid meeldivate eetelikke õlisid sisaldavate Prantsusmaa parfüümidega.
  Lõhnavat suve!

 • Emadepäeva soodus

  13-14.mail on Loitsukelleris Emadepäeva soodus. Kõik ehted ning poolvääriskivid on 20% soodsamad.
  Head Emadepäeva!

 • "Kristallide vägi"

  Loitsukelleril on külas kristalli- ja ingliterapeut GERDA LEMKE teemaga "Kristallide vägi".
  Tallinnas toimub kohtumisõhtu 15.mail 2017 kell 18:00 ja Tartus 22.mail 2017 kell 17:00.
  Annetus on teretulnud.
  Peatse kohtumiseni!

 • Loitsukelleril on külas Tatjana Gorbunova

  "Kuidas säilitada tervist"
  Sel teemal tuleb meiega vestlema Tatjana Gorbunova Tallinnasse 11.mail ning Tartusse 18.mail.
  Mõlemad vestlusõhtud algavad kell 18:00

  Rõõmsa kohtumiseni!

  Karismaatilise fütofarmakoloogi TATJANA GORBUNOVA arvates ei tule ravida mitte haigust, vaid inimest. „Alustada tuleb elulaadist ja mõtteviisist. Selleks, et lülitada sisse eneseregulatsiooni kaitsemehhanismid, on vaja taastada tasakaal sisemise ja välise maailma vahel. Haigus tähendab, et inimene raiskab talle kõiksusest antud energiat.”

 • Hõbeehete soodusmüük

  12.-15.aprillil toimub hõbeehete soodusmüük 15%. Parimad leiud leiate kuni 70%-ga. Just õige aeg EMADEPÄEVAKS kink varakult ära osta!
  14.ja 16.aprillil oleme suletud. Häid pühi kõigile!

 • Kevadine hinnasula!

  Kevadises Loitsukelleris sulavad 20.-21.märtsil hinnad!
  Püsiklientidele sulavad hinnad 20% ning raamatud 10%.
  Kevadrõõmu kõigile!

 • Tervendaja Volli Loitsukelleris!

  1.aprill 2017 Tallinna Loitsukelleris kell 13.00
  8.aprill 2017 Tartu Loitsukelleris kell 13.00

  Mida Volli lubas teha?
  - tutvustada ennast ja oma tegevust
  - tutvustada oma tinktuure, kohapeal soodushind -20% tavahinnast
  - vastata küsimustele
  Loodame, et mahume kõik ära.

  võimalus registreerida individuaalsele konsultatsioonile (tel. 56877179)

  Tervendaja Volli on mees, kes on antud väega aidanud tuhandeid inimesi. Ta on ravinud ravimatut ja andnud elulootuse paljudele lootuse kaotanutele.Volli tegevust on märgatud ja hinnatakse välismaal. Teda on pärjatud mitme kõrge rahvusvahelise autasuga. Ta on ainus Balti tervendaja, kes on saanud Tema Pühaduse Paavst Benedictus XVI õnnistuskirja. Tegemist on väga tähtsa ja väga harva välja antava tunnustusega, mille saamiseks tuleb teha midagi tõeliselt erilist. Euroopa Loodusteaduste Akadeemia on Vollit esitanud mitme kõrge autasu nominendiks: eriliste teenete eest teaduse, hariduse ja kultuuri alal on talle antud Rooma linna aupärgament ja medal ning Teutooni Ordu diplom ja Rüütlirist ordenilindil. Volli on Euroopa Loodusteaduste Akadeemia liige ja Läti Traditsioonilise ja Mittetraditsioonilise Meditsiini Akadeemia magister. Volli patsientideks on olnud Marko Reikop, Eri Klas, Reet Linna jpt.

  Toodete tutvustus:

  Tervendaja Volli on mees, kes on antud väega aidanud tuhandeid inimesi.

  Oma laul toonik

  See on toidulisand. Oma laul on loodustoodete sari, mis sisaldab etüülalkoholi ja karulauku. Selles olevad taimed on korjatud Lõuna-Eesti ökoloogiliselt puhastest paikadest. Taimed on kasvanud valgusrikastes ja viljakates paikades. Sisaldab suures koguses C- vitamiini. Tugev mikroobidevastane vahend. Aitab rohke tarbimise korral organismil vabaneda nii pärmseentest kui ussnugilistest. Takistab kolesterooli ladestumist veresoonte seintele. Puhastab veresooni, hoiab veresoonte seinad elastsena ja alandab vererõhku. Surub maha allergilised reaktsioonid. Suurendab mao- soolestiku sekretoorset funktsiooni. Pikendab rakkude eluiga ja aeglustab vananemisprotsesse. Vähendab ravimite kahjulikke kõrvalefekte. Hoiab ära juuste välja langemist ja hallinemist. Vähendab lihaste valusid. Soovitav kasutada diabeedihaigetel. Toob tagasi ja tõstab söögiisu. Parandab nägemist.

  Seespidise kasutamise tingimused: 3 korda päevas sisse võtta 1tl kahe nädala jooksul, seejärel üks nädal mitte tarvitada ning siis samalaadselt uuesti tarbida.

  Välispidisel tarvitamisel vedelikku hõõruda 2-3 korda päevas probleemsele kohale. Vedelikku võib kasutada ka kompressina.

  Maajõud toonik

  See on kosmeetikavahend, mis on valmistatud rahvameditsiini retseptide järgi. Selles olevad taimed on korjatud Lõuna- Eesti ökoloogiliselt puhastest paikadest. Taimed on kasvanud valgusrikastes ja viljakates paikades.

  Kasutada: liigesehaiguste profülaktikas, tursete ja luumurdude puhul nii stimuleeriva vahendina kui ka valuvaigistina. Lihase-, liigese-ja seljavalude, närvipõletike, peavalude korral, veenilaiendite ja põletike puhul. Aitab putukahammustuste ja nahaärrituste korral.

  Sobib naha noorendamiseks, puhastamiseks ja tervendamiseks. Kasutamine: määrida välispidiselt haigetele kohtadele 2-3 korda päevas. Võimalik kasutada erinevate välispidiste kompresside tegemiseks.
  Ei soovitata määrida südame piirkonda! Vältida silma sattumist!

  Hommikutõus toonik

  See on toonik. Selles olevad taimed on korjatud Lõuna- Eesti ökoloogiliselt puhastest paikadest. Hobukastani õite tõmmist kasutada liigesehaiguste ja radikuliidi puhul. Määrida välispidiselt 2-3 korda päevas.

  Karulaugu imeline tee

  Selles olevad taimed on korjatud Lõuna- Eesti ökoloogiliselt puhastest paikadest. Leotatud ja kuivatatud karulaugu lehed.

  Kasutada soolehaiguste puhul. Hoiab ära hemorroidide teket ja soodustab nende kärbumist.

  Valmistamine: aseta 1-3 tl karulauku teesõelale, vala peale keema tõusnud vesi, nii et karulauk oleks kaetud, lasta tõmmata 3-5 minutit.Tarvitada leigelt.

  Metsakuld toonik

  See on toidulisand. Selles olevad taimed on korjatud Lõuna- Eesti ökoloogiliselt puhastest paikadest. Metsakuld sisaldab etüülalkoholi, vereurmarohtu ja humala õisikuid. Sisaldab rauda, kaaliumi, magneesiumi ja C- vitamiini. Aitab ligi 250 haiguse korral.

  Kasutatakse vähktõve, podagra, allergia, reumatismi, arütmia, kopsupõletiku, soolestiku-, põrna-, sapi-ja naiste haiguste, nahaseenhaiguste, ekseemi, psoriaasi, erinevate haavandite, soolatüügaste, konnasilmade, papilloomi, tedretähnide ja armide puhul. Viib välja sapikivid ja liiva sapiteedest.

  Kasutada seespidiselt: 3 korda päevas sisse võtta 1 tl kahe nädala jooksul, seejärel üks nädal mitte tarvitada ning siis uuesti samalaadselt tarbida. Välispidisel kasutamisel vedelikku hõõruda 2-3 korda päevas probleemsele kohale. Võib kasutada ka kompressina.

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 22

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3