Tel: +372 6 442 838

Meie uudised

Loitsukeller

Järjekordne WordPressi veebileht

 • Kaunist suve!

  Neiud, naised, mehed, muusikud - rokkstaarid, popstaarid, hipsterid, kunstnikud, IT-mehed, sportlased, õpetajad -lõpetajad, matkajad, rannalised, aednikud...

  Kõigile soovib sooja ning kaunist suve Loitsukeller!

  Šikki suve!

  https://www.instagram.com/loitsukeller/

  facebook/Loitsukeller

 • Kivi K2-lt , mida Indias kutsutakse Ketu kiviks

  Maailmas kõrguselt Džomolungma järel teise mäe K2 jalamilt pärinev Ketu kivi asub raskesti ligipääsetavas inimeluks kõlbmatus paikkonnas, mida pole alt orgudest teda varjavate madalamate tippude tõttu näha.
  Inimvaenulikus keskkonnas paikneva K2 tipust on elavana naasnud ainult mõnisada alpinisti. Keerulised Pakistani karmid lumised tipud muudavad selle erilise kivi äärmiselt haruldaseks ning raskesti leitavaks.

  Usutakse, et Ketu kivi tasakaalustab meie maaga seotud olemasolu meie kõrgema teadvusega, süvendades meie sidet universumiga. Ketu kivi valge graniidi maandavad energiad on ühendatud asuriidi ja malahhiidi taevaste omadustega.

  India astroloogia karmapunktid draakonisaba KETU on kõik meie minevikust kaasatoodu ning draakonipea RAHU kujutab kõiki uusi omadusi meie tuleviku jätkuval rännakul.

  Ketu kivi on Loitsukelleri poodides Tallinnas, Tartus ning e-poes.

  https://www.loitsukeller.ee/k-2-ketu-lihvitud-vaike

 • C vitamiin kibuvitsaga jaanuari lõpuni 1=2

  Külmetushaiguste kõrgajal oleme koostöös eesti tuntuima väetoidulisandite ning vitamiinide tootja ECOSH'iga korraldamas jaanuari lõpuni kampaaniat 1=2
  Iga kibuvitsa C-vitamiiniga saad teise sama toote kingituseks TASUTA!

  Praegune imeline talveilm mõjub kargelt ja karastavalt. Oled Sa jalutaja, suusataja või suisa talisupleja, keha naudib väljas olemist ja liikumist igal moel. Külm ergutab, aga paneb organismile ja immuunsüsteemile ka suurema koormuse.

  See, et C-vitamiin on hea immuunsusele, on üldteada. Vähem ollakse kursis sellega, et C-vitamiin mõjutab meie kehas ka muude vitamiinide omastamist ja elutähtsate protsesside toimimist.
  Lisaks osaleb C-vitamiin organismis tuhandes elutähtsas protsessis ja kaitseb rakke kahjustuste eest:

  NÄRVISÜSTEEMILE - närveldamine suurendab C-vitamiinivajadust
  VÄLJANÄGEMISELE ja LIIGESTELE - vajalik loomulikuks kollageeni sünteesiks, loomulikuks tervenemiseks ja kudede uuenemiseks
  HAMMASTELE JA IGEMETELE - soodustab kaltsiumi omastamist
  SÜDAME-VERESOONKONNALE - mõjutab veresoonte tervist, vererõhuga seonduvat, valgevereliblede kaitset, raua omastamisvõimet jpm.
  VÄSIMUSE VASTU - transpordib rasvhappeid mitokondritesse, kus need energiaks muudetakse.

  C-VITAMIINI VAEGUST SOODUSTAVAD:
  Stress
  Viirusnakkused
  Kroonilised haigused, diabeet
  Töödeldud vitamiini- ja mineraalainetevaene toit ning suhkrurikkad maiustused
  Alkoholi tarbimine, nikotiin, antibiootikumid, beebipillid, allergiaravimid, valuvaigistid jms
  Pikalt külma käes viibimine

  VARU C-VITAMIINI KOGU PERELE!

  Suur luksus on võime mõistliku toitumise ning liikumise läbi tervena elada!

  https://www.loitsukeller.ee/catalogsearch/result/?q=kampaania

 • Lahtiolekuajad aasta lõpus

  24-26.detsembril suletud

  Tartus avame peale pühi 29.detsembril

  31.detsembril 10:00-15:00

  1.jaanuaril suletud

  e-pood 24/7

 • Loitsukelleri jõulumäng

  Loitsukelleri jõulumängus 30%-lise soodustusega ostukorvi võitsid:
  Heli Sõro, Stiina Keskküla, pilleriinsaaremets(insta), angele14ljb(insta), kertvaljaots(insta), sigridliebenau(insta), Ülle Mikk, Egle Klampe, liinalaanemaa(insta), Eva Vipper, Kristi Lätti, karenvhok(insta)
  Jõulumängu peavõidu - Loitsukelleri 100-eurose kinkekaardi või võimaluse valida pea poole kallimate suurte roheliste fuksiitide seast oma lemmiku võitis Ester Ledis!
  Loitsukelleri poolt palju õnne jõulumängu võitjatele ning rahulikku jõuluaega kõigile!
  ***

  Vauuuu... Loitsukelleri jõulumäng on kohal!!!

  Jõulukingituse võidab Loitsukelleri Facebookis või Instagrammis jõulumängu fotot vahva emotikoniga meeldivaks märkijate, positiivsete jõulusoovide kirjutanute ning Instagrammis jälgijaks hakanute
  seast loosi teel selgunud Õnneseenest Päkapikk.
  Päev enne jõululaupäeva, 23.detsembril selguva jõulumängu võitja peaauhinnaks on Loitsukelleri 100-eurone kinkekaart või võimalus valida pea poole kallimate suurte roheliste fuksiitide seast oma lemmik.
  Põnevat jõulusoojust kuni mängu lõpuni hoiab sees igapäevaselt selguv 30%-lise soodustusega ostukorvi võitja. Esimene 30%-lise soodustusega ostukorvi võitja selgub juba mõne tunni pärast täna õhtul!
  Hmmm... mis on selle kivi mõju? ... Ürgne jõulupuu värvi Fuksiit, mis praksuvate puudega kaminatule ees kuuma glögi käes hoides mõnusas talve mõtiskluses meenutab maailma suurimaid -
  lumiste tippudega hiidusid- Annapurnat või Mount Everesti, luues mõnusa muinasjutulise jõulutunde - ning kindlasti ei jää selliste kivide kõrval sündimata ka jõuluime.
  Võitja saab jõulumängu kingituse kätte Loitsukelleri poodidest Tallinnast, Tartust või posti teel postikuludeta.
  Loitsukelleri 100-eurone kinkekaart on ajatu ning selle saab lunastada Loitsukelleri poodides dokumendi alusel või meiega täpsustades e-poes.
  Loitsukellerist saate jõulukingi valida poolvääriskivide poolelt käevõrudest, ripatsitest, amulettidest hõbeeheteni ning väetoidu poolelt vitamiinidest, toidulisanditest kuni eestis valmistatud marmelaadideni.

  Ilusat talvist kingituste kuud!

  Loitsukeller

  https://www.instagram.com/loitsukeller/

 • Tartu Loitsukeller Küüni 2 lahtiolekuajad

  Lõuna 13:00-13:30

 • OSHO Zen taro eesti keeles!

  Meil on rõõm teatada, et lõpuks on valmis saanud eestikeelsed Osho Zen Taro kaardid!

  Kaartide esitlus leiab aset Tallinna Loitsukelleris reedel 16. novembril 2018 algusega kell 16.00.

  Kohale on lubanud tulla ja oma teemakohaseid kogemusi jagada Ravi Ramlov (Eesti) ja WhiteDove (Inglismaa). Esimestele huvilistele on nõustamine prii. Olete oodatud!

 • Oleme suletud 20.08

  Oleme suletud vabariigi taasiseseisvumispäeval 20.08.

  Head tähistamist!

 • Uhked uued ehted

  Augustikuu on Loitsu perele olnud alati eriline, kuna siis tähistame me oma sünnipäeva. Oleme uhked, et juba 21 aastat oleme andnud teile põhjust käia meil külas.

  Sellel augustil kutsume teid uudistama uusi imeilusaid ja uhkeid kuldehteid. Ja rohkemgi - kõiki ehteid ning nende tulevasi omanikke kaunistavad naiste parimad sõbrad ehk teemantid!

  Tahaksime pakkuda oma kallitele klientidele ajatut klassikat. Sõrmused, kõrvarõngad ning ripatsid on tehtud 585' kollasest või valgest kullast ning on vormilt pigem klassikalised. Leidub nii õrnu lille kujuga ning ühe teemantiga sõrmuseid, kui ka väga uhkeid üle kümne teemantiga sõrmuseid, mis toetavad julget isiksust.

  Loitsukelleri ehete kollektsiooni krooniks on peaaegu et kuninglik sõrmus - safiir teemantitega. See on nii sarnane printsess Diana kihlasõrmusele!

  Iga ehtega tuleb kaasa sertifikaat, kus on kirjas kõik kivi parameetrid.

  Kogu kollektsiooniga saate tutvuda siin: https://www.loitsukeller.ee/pood/kuld

  Tulge uudistama!

 • Kuidas juukseid värvides mitte pead kaotada?

  Hennat tuntakse ennekõike vasekarva värvainena, mis pärineb taimelt ladinakeelse nimetusega Lawsonia inermis. Kõige levinum on henna kasutamine juuksehoolduses. Segades hennat teiste taimsete toonijate, näiteks basmaga, võib saada erinevaid värvitoone maasikablondist süsimustani.

  Basma on värvi-indigopõõsa (Indigofera tinctoria) osaliselt fermenteeritud, kuivatatud ja pulbriks jahvatatud lehtedest saab sinist värvi, mis hennaga segatuna annab pruunikaid toone. Kui indigopasta kanda juustele kohe vahetult pärast hennaga värvimist, saab tulemuseks süsimustad juuksed. Eestis tuntakse indigot rohkem basma nime all. Kui hennapasta tahab oksüdeerumiseks aega, siis indigo tuleks kokku segada puhta veega vahetult enne juustele kandmist.

  Henna mõju juustele:
  - Muudab ka raskesti kontrollitavad juuksed siledaks ja siidiseks
  - Tugevdab hapraid juukseid
  - Vähendab juuste otste lõhenemist
  - Lisab juustele volüümi ja vetruvust
  - Paneb juuksed kaunilt läikima
  - Kiirendab juuste kasvu

  Henna vs püsivärv
  Teeme selgeks olulise erinevuse. Sünteetilised juuksevärvid ja vedelikud uhuvad juustest omapigmendi välja ja värvivad, pleegitavad või töötlevad juukseid seespidiselt. Henna seevastu katab juuksekarva välispidiselt. Seega, kui töötled juukseid esmalt sünteetiliselt ja katad seejärel hennaga, on tulemus enam-vähem ennustatav. Henna toonib ühtlaselt kogu pead, ehk siis heledamad salgud jäävad hennaga kattes ülejäänud juustest heledamad. Kui aga töötled juukseid esmalt hennaga, kandub värvipigment juuste pinnale. Kui nüüd selliseid juukseid sünteetiliselt edasi töödelda, kerkivad juuksesoomused üles, henna pressitakse juuksekarva sisse ning samal ajal töödeldakse ka keemiliselt, mis annab tulemuseks ootamatu ja tõenäoliselt ka soovimatu juuksevärvi. Kui sa tingimata pead mõlemaid variante kasutama, siis töötle juuksed esmalt sünteetiliselt ja alles seejärel hennaga.
  Hennat kasutama hakates tasub meeles pidada, et henna on püsivärv ja seda ei ole võimalik juustest välja saada. Kui soovid henna kasutamist lõpetada, tuleb hennaga värvitud osa välja kasvatada. Kui kaalud henna kasutamist juuksehooldusvahendina, ära unustage, et ka n.ö. neutraalse henna nime all müüdavad tooted sisaldavad ikkagi värvipigmenti ning muudavad sinu juuste värvi.

  Miks hennat ostetakse meilt? Meil on suurim värvivalik, meie hennad, nii pulbri kui pasta kujul, on alati hea hinnaga. Herbal Time on parabeenivaba sari, mida sellise hinnaklassi juures tavaliselt ei leidu. Tutvu valikuga

Tooted 1 kuni 10 koguarvust 33

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4