Tel: +372 6 442 838

Austraalia ahhaat Crazy Lace lihvitud keskmine

Austraalia ahhaat Crazy Lace lihvitud keskmine

Traditsiooniliselt on arvatud:
Ahhaat toob kaasa emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. See on leevendav ja rahustav kivi. Kergendab iseendaga leppimist, parandab keskendumist, taju ja analüüsivõimet. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada ning igaühel väljendada oma tõde.

Pitsahhaat: olevat hea tervist toetav kivi, selle pehme energia jahutab ja rahustab. Sobib eriti kurgupiirkonna aktiviseerimisel ja tervistamisel. Aitab oma mõtete ja tunnete avaldamisel.

Erinevate ahhaatide vormidel on lisaks kivi üldomadustele ka huvitavad erijooned:

Dendriitahhaat: toob kaasa jõukuse kõigil elualadel. Eriline seos põllumajandusega, maa ja taimeriigiga. Aitab seotuks jääda oma juurtega.

Pitsahhaat: hea ravikivi, selle pehme energia jahutab ja rahustab. Sobib eriti kurgupiirkonna aktiviseerimisel ja ravimisel, aitab oma mõtete ja tunnete avaldamisel.

Sammalahhaat: stabiliseeriv, tugevasti loodusega seotud, uute alguste kivi, aga jõukuse kivi, mis tõmbab ligi küllust. Parandab enesehinnangut, vabastab hirmust. Ergutab usaldust ja lootust. Annab võimaluse mõista eluraskuste põhjuseid; aitab vabaneda hirmudest ning sügaval peituvast stressist ja depressioonist.

Tuliahhaat: loob sügava ühenduse Maa ja tuleelemendiga. Selle energia rahustab ning toob turvatunde, ergutab elujõudu kõigil tasanditel. Annab tugeva kaitse, pöörates kurjuse tagasi selle allika juurde.

Loe ahhaadist rohkem siit!

Kategooria:Kivid

Suurus:~2*3 cm

Saadavus: Laos

5,00 €
Tasuta kojuvedu tellimustele alates 30 eurost!

Tootekirjeldus

Detailid

.

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Kategooria Kivid
Info ~2*3 cm
Kosmeetika toote tüüp Ei

Toote märksõnad

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.