Tel: +372 6 442 838

Tellimine

Tellimine

Kuidas tellida Loitsukelleri e-poest?

Valige välja soovitud kaubad ja nende kogused ning lisage need ostukorvi. Ostukorvi peale klikkides saate vaadata üle oma tellimust. Vajadusel võite kas eemaldada kaubad ostukorvist või minna tagasi e-poodi ning valida rohkem tooteid. Kui olete lõpetanud, klikkige ostukorvi “vormista ost” nupule.

Ostu on võimalik vormistada kas tavalise külalisena või registreeritud kasutajana. Kui otsustate end registreerida meie lehel, siis saate te automaatselt ka meie püsikliendiks ning teile hakkavad kehtima püsikliendihinnad. Lisaks, registreeritud kasutajana näete te kõiki oma eelmisi oste ning uue ostu sooritamiseks on teil vähem andmeid sisestada!

Tellimuse vormistamisel palun täitke vajalikud lahtrid oma kontaktandmetega. Seejärel valige transpordi- ja makseviis. Kontrollige, kas kõik andmed on õiged ning klikkige “esita tellimus” nupule.

Teile vormistatakse koheselt arve, mis sõltuvalt makseviisist tasute ära kas läbi pangalingi või pangaülekandega. Rohkem infot maksmise kohta leiate siit.

NB! Tellimuste puhul, mis ületavad 30 eurot on Eesti piires tarne kliendile tasuta SmartPOST või Omniva pakiautomaati või postkontorisse.

Kõik! Ost on tehtud. Nüüd on meie kord panna tellimus teele nii kiirelt kui võimalik, et saaksite seda nautida.

Kõigi küsimustega pöörduge aadressile epood@loitsukeller.ee