Tel: +372 6 442 838

Raud diglütsinaat Ferroschel kapslid

Raud diglütsinaat Ferroschel kapslid

RAUD DIGLÜTSINAAT – BIOAKTIIVNE
Raud diglütsinaat koos imendumist soodustava bioaktiivse C vitamiiniga aitab kaasa normaalsele verepunaliblede ja hemoglobiini moodustumisele ning hapniku transpordile kehas. Lisaks aitab raud vähendada väsimust ja kurnatust.

Ferrochel® raud diglütsinaat on tugev raualisand, mida seedetrakt väga hästi talub. Ecosh’i raud on ohutu kasutamiseks rasedatel, imetavatel naistel, teismelistel ja täiskasvanutel. Erinevalt enamikust rauapreparaatidest ei põhjusta see kõhukinnisust ega maoärritust.

Raua peamine ülesanne organismis on hapniku sidumine kopsudest ja hapniku transport. Lisaks kuulub raud paljude ensüümide koostisse, osaledes muuhulgas energiatootmises ja immuunsüsteemi töös.

Raud on vajalik:
vereloomes, kus teda kasutatakse hemo- ja müoglobiini sünteesiks. Raual on võtmeroll eluks vajaliku hapniku sidumises ja transpordis hemoglobiinis, st. ta osaleb hapniku viimisel kopsudest kudedesse, nende biomolekulide koostises, mis osalevad ATP (adenosiintrifosfaat, mis on operatiivne energiakandja rakkudes) tootmises ja aitavad kahjutuks teha organismi sattunud kehavõõraid ühendeid, tõstes seeläbi vastupanuvõimet stressile ja haigustele, väsimuse vähendamiseks ja naha normaalse värvuse tagamiseks.

Kättesaadava raua kestev defitsiit on levinuim aneemia põhjus. Toidu koostis mõjutab raua toidu kaudu omastamist. Omastamise määr kasvab, kui igapäevane toit sisaldab liha ja/või kala, rohelisi salateid ning rikkalikult vitamiini C.

Raua puudujääk võib tekkida:
suure verekaotuse korral,
rasedatel,
enneaegselt või madala sünnikaaluga lastel,
imikutel ja väikelastel,
teismelistel tüdrukutel,
taimetoitlastel,
seedeelundite haiguste korral
vitamiinide C, B12, B9 puudusel.

Raua igapäevane soovitus on lastele 8-10 mg, meestele 10mg, naistele s.h. imetavatele emadele 15 mg, rauavaeguse teraapiline ja maksimaalne doos 50 mg. Teraapilise doose määrab arst või vastava ala terapeut.

Manustamine: 1 kapsel päevas 0,5 – 1 tund peale hommikusööki klaasitäie vee või mahlaga. Soo

Kategooria:Väetoit

Suurus:90 kapslit, 45g

Saadavus: Laos

19,00 €
Tasuta kojuvedu tellimustele alates 30 eurost!

Tootekirjeldus

Detailid

-

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Kategooria Väetoit
Info 90 kapslit, 45g
Kosmeetika toote tüüp Ei

Toote märksõnad

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.