Tel: +372 6 442 838

Kasulik teada

Seleniit

Vettsisaldav kaltsiumsulfaat. Läbipaistev või värvitu kiuline kips. Seleniit on väga habras kivi, mis kriimustub küünekraapsust või kaotab kirkuse pinnale sadestuva tolmu mõjul. Parimad seleniidid on klaasselged ja suletistega. New Mexico indiaanikülades on seleniiti kasutatud aknaklaasina. Vahemeremaades tunti teda “mariaklaasina”, millega kaitsti pühapilte.

Seleniidist prismadega, millede tipp on nagu V-kujuline kalasaba, suunatakse kalliskiviteraapias valgust energiakehasse. Seda aga võib teha ainult asjatundja, jälgides, et maandus oleks korralik. Hea oleks teda tasakaalustada mõne maandava kiviga – musta turmaliini või hematiidiga.

Seleniit selitab meelt ja õpetab nägema eriolukordades mõjuvaid energiaid. Ta aitab luua sidet meele kõrgemate tasandite vahel ja avab kanali universumiteadlikkusele. Tema abil saab õppida edasi andma telepaatilisi teateid ning luua sidet oma hinge-juhendajatega. Seleniidi edukas kasutamine eeldab mõtteselgust, südamepuhtust ning inimese energiakeha seaduspärasuste sügavat tundmist.

Valikut seleniidist tooteid leiate siit.