Tel: +372 6 442 838

Kasulik teada

Rubiin

Alumiiniumoksiid. Punane, lilla või violetne korund. Läbipaistvast läbipaistmatuni. Parimad rubiinid pärinevad Birmast, kuid neid leidub ka Thais, Sri Lankal ja Tansaanias.

Rubiin on vastunäidustatud inimestele, kes põevad vere haigusi, kuna ta on seotud vere kaotusega. Sama kehtib ka kõrgvererõhu all kannatajate kohta – võib tekkida verejooks ajju, seega sobib ta kanda paremini madala vererõhuga isikutele.

Rubiin on võimu kivi, seetõttu võivad teda kasutada isikud, kes on saavutanud teatava küpsusseisundi ja on seotud teiste inimeste karmaga. Nn.”tavalised isikud” võivad Rubiini kanda ainult erakordsetel juhtudel. See kivi on andnud kuningatele jõudu ja julgust ning kaitsenud vaenlaste salasepitsuste ja mürkide eest. Ta on hiilguse, auahnuse, loomingulise tegevuse, armastuse ning julguse kivi. Kuna ta eeldab, et kandjal piisavalt palju jõudu, siis võib ta nõrgemal isikul esile kutsuda energia ülekulu, so. liialt suure tahte välja paista ja olla märgatav koos suutmatusega seda soovi ellu viia. Maagiline kivi, mis annab võimu madala astraali üle. Vääriline maagile, kes on juba saanud pühenduse. Maagiat alles õppivatele isikutele on kivi vastunäidustatud. Rubiin tugevdab ülemeelelisi võimeid ning soodustab unenägude nägemist. Ta kaotab hirmu, annab tahtejõudu ja äratab unelusest.

Valikut rubiinist tooteid leiate meie Tallinna ning Tartu poodidest.