Tel: +372 6 442 838

Kasulik teada

Korall

Läbipaistmatu punane, roosa, valge või must kaltsiumkarbonaat ja orgaaniline sarvaine. Ta pole mineraal, vaid moodustub korallpolüüpide poolt eritatavast lubiainest. Üldjoontes jaotatakse teda meestele punane ja naistele valge.

Korall sümboliseerib elupuud, mis mõjutab kõike elavat. Seotud veresidemete, viljakuse ja menstruaaltsükliga. Korall kaitseb naisi reisidel ja sünnitamise ajal. Kõige parem ehe rasedale naisele on punane korall. Sobib südame tugevdamiseks, luu- ja selgroovaevuste ning epilepsia korral. Jahvatatud koralli kasutati nahahaiguste raviks.

Punane Korall pidavat looma naises mehelikke jooni ja valge mehel naiselikke jooni. Hea kivi rännumeestele ja romantikutele, suunates kandjat kangelastegudele ja seikluste otsimisele, kuid liiga sage kasutamine soodustab kapriissust ja väljakutsuvat käitumist. Reisimisel hoiab hädaohu eest. Korall on elujõudu andev.

Must korall aitab hästi alateadlike hirmude vastu. Avab intuitsioonikeskuse ning toob meelde hirmud ja negatiivsed mälestused, millega inimene peab tööd tegema. Tema võimas energiaväli on puhastava ja värskendava toimega.

Punane korall annab elujõudu ja tarkust. Soojendab ja mõjub inimese energiakehale puhastavalt ja värskendavalt. Ta sümboliserib armastust, kirge ja seksuaalset veetlust. Leevendab menstruatsioonivaevusi ja annab naisele raseduse ajal jõudu.

Roosa korall tugevdab sõprussuhteid ja kiindumusi. Ta leevendab tundeelu probleemidest tekkinud stressi. Sobib hästi lastele, kuid eriti väikelastele, kellel hakkavad hambad tulema. Roosa korall muudab une sügavaks ja rahulikuks.

Valge korall puhastab ja kaitseb energiakeha. Suurendab enesekindlust ja andestamisvõimet. Sobib hästi nendele, kes ravivad teisi inimesi.
Merest välja tuues koralli vibratsioonid nõrgenevad justkui vajuks ta unne. Sattudes inimese energiavälja, ta otsekui ärkaks uuesti ellu. Koralli energia on väga emalik ja kaitsev. Hoiab kurja silma eest.

Valikut korallist tooteid leiate siit.