Tel: +372 6 442 838

Kanepiseemned koorega mahetoode

Kanepiseemned koorega mahetoode

Kanepi seemned sisaldavad ligi 35 % kõrgväärtuslikku õli, ligi 25% proteiini, 20-30% süsivesikuid, 10-15% ballastaineid (tugevdavad seedimist) ja tervet rida mineraalaineid (fosfor, kaalium, magneesium, kaltsium, raud, tsink) ning vitamiine (A, B-grupi (v.a. B12), C, E ja karotenoide) ning klorofülli.
Kanepi proteiin sisaldab 20 erinevat aminohapet k.a. 9 põhiaminohapet mida inimese organism ise ei tooda. Proteiinid on täielikud kui nad sisaldavad piisavas koguses kõiki 9 aminohapet. Kanepiseemned sisaldavad tasakaalustatud toitumiseks piisavas koguses kõrgekvaliteedilisi proteiine.
Umbes 65% kanepiseemnete proteiinidest on globuliin proteiin Edestiin mida leidub ainult kanepiseemnetes. Edestiin soodustab seedimist ja seda peetakse DNA rakkude selgrooks. 2/3 kanepiseemneproteiinidest on samuti kõrgekvaliteediline globuliin proteiin Albumiin mis on sarnane munavalgete proteiinidele.
Kanepiseemnete, kanepijahu või -õli lisamine mie igapäevasele toidule annab meile võimaluse toituda täisväärtuslikult ja tervislikult!

Tegemist on mahetootega :)

Tarvitamine: Söö niisama või kasuta toiduvalmistamiseks.

Päritolumaa: Prantsusmaa

Kategooria:Väetoit

Suurus:500g

Saadavus: Laos

5,00 €
Tasuta kojuvedu tellimustele alates 30 eurost!

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Kategooria Väetoit
Info 500g
Kosmeetika toote tüüp -

Toote märksõnad

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.