Tel: +372 6 442 838

Sammalahhaat ripats

Sammalahhaat ripats

Traditsiooniliselt on arvatud:
Ahhaat toovat kaasa emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. See olevat leevendav ja rahustav kivi. Kergendavat iseendaga leppimist, parandavat keskendumist, taju ja analüüsivõimet. Ravitsevat sisemist viha, toetavat armastust ja julgust uuesti alustada ning igaühel väljendada oma tõde.

Erinevate ahhaatide vormidel on lisaks kivi üldomadustele ka huvitavad erijooned:

Pitsahhaat: hea ravikivi, selle pehme energia jahutab ja rahustab. Sobivat eriti kurgupiirkonna aktiviseerimisel ja tervendamisel, aitavat oma mõtete ja tunnete avaldamisel.

Dendriitahhaat: toovat kaasa "jõukuse" kõigil elualadel. Eriline seos põllumajandusega, maa ja taimeriigiga. Aitab seotuks jääda oma juurtega.

Sammalahhaat: stabiliseeriv, tugevasti loodusega seotud, uute alguste kivi, aga ka jõukuse kivi, mis tõmbavat ligi küllust. Parandavat enesehinnangut, vabastab hirmust. Ergutavat usaldust ja lootust. Toetavat võimalust mõista eluraskuste põhjuseid; aitavat vabaneda hirmudest ning sügaval peituvast stressist ja depressioonist.

Tuliahhaat: aitab luua sügava ühenduse maa ja tuleelemendiga. Selle energia rahustab ning toob turvatunde, ergutab elujõudu kõigil tasanditel. Andvat tugeva kaitset, "pöörates kurjuse tagasi" selle allika juurde.

Loe ahhaadist rohkem siit!
Internetist leiab täiendavat informatsiooni.

Kategooria:Kivid

Saadavus: Laos

6,00 €
Tasuta kojuvedu tellimustele alates 30 eurost!

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Kategooria Kivid
Info Ei
Kosmeetika toote tüüp -

Toote märksõnad

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.