Tel: +372 6 442 838

PRO EYEVISION täiskomplekt silmavitamiine

PRO EYEVISION täiskomplekt silmavitamiine

PRO EYEVISION – SILMAVITAMIIN täiskomplekt
Unikaalne silmadele mõeldud toode PRO EYEVISION sisaldab endas täiskomplekti antioksüdantseid vitamiine ja olulisi mineraale, mida Sinu silmad tõeliselt vajavad. Pro Eyevision sisaldab mitmeid bioaktiivseid ja pea kõige nõutavaimaid, puhtamaid ja organismi imenduvamaid ainete vorme nagu bioaktiivne C-vitamiin L-askorbüül-6-palmitaat, tsinkdiglütsinaat, seleenmetioniin, ühed võimsamad antioksüdandid nagu astaksantiin, zeaksantiin, luteiin ja mitmeid muid silmade normaalseks toimimiseks vajalikke aineid. Kolm tõhusat toitainet nagu luteiin, astaksantiin ja zeaxantiin – mitte ainult ei kaitse silmade tervist, vaid ka toetavad nägemise paranemist hoides silmanägemise korras.

Kellele toode on mõeldud?
Kõigile, kes töötavad igapäevaselt arvutiga
Kõigile, kes tunnevad, et silmad väsivad kiirelt
Kõigile, kes soovivad toetada oma silmade nägemist
Meestele, naistele, lastele ja eakatel

Tootes olevad vitamiin A ja tsink aitavad hoida normaalset nägemist. Vitamiinid C ja E ning mineraalid seleen ja tsink aitavad kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab lisaks kaasa kollageeni normaalsele moodustumisele veresoonte normaalseks talitluseks.

A-vitamiin on oluline nägemisprotsessis, aidates hoida nägemispigmenti. A-vitamiin aitab ka luteiinil ja zeaksantiinil toota silmi kaitsvat pigmenti kahjuliku ultraviolettkiirguse eest ning hoida silmi niisketena.
C-vitamiin toetab silmade veresoonte, võrkkestade ja läätste normaalset tervist. (Vähendab veresoonte läbilaskvust).
E-vitamiin töötab silma rakumembraanis kaitsemüürina, mis hoiab ära oksüdeerimisprotsesse.
E-vitamiinil aitab omakorda paremini imenduda mikroelement seleen. Seleen on antioksüdant, mis soodustab ka kapillaaride arengut ja toetab vereringet.
Tsink on silma jaoks kõige enam kontsentreeritud mineraal, mis toetab tervet võrkkesta ja veresoonte funktsiooni. Tsink tagab reetinas nägemispigmendi anti-oksüdantse kaitse ja osaleb nägemisprotsessis.
Luteiin ja zeaksantiin – macula (kollatähn) on kollane

Kategooria:Väetoit

Suurus:90 kapslit

Saadavus: Laos

38,00 €
Tasuta kojuvedu tellimustele alates 30 eurost!

Tootekirjeldus

Detailid

-

Lisainformatsioon

Lisainformatsioon

Kategooria Väetoit
Info 90 kapslit
Kosmeetika toote tüüp Ei

Toote märksõnad

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.